O Grach Na Komputer

Galaktyka Gierek


#1 2011-06-10 14:34:50

 Kubica9

Nie Wkurzaj !!!!

33796735
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 1009
Punktów :   

Droga Króla : Ścieżka Umarłych

Opis– Idźmy cały czas przed siebie, dopóki nie natrafimy na łuczników na moście ponad nami. Wtedy możemy skręcić w prawo, iść trochę pod górę i spuścić kamień który zniszczy kilku umarłych. Potem znajdźmy nieopodal drogę prowadzącą w dół. Tutaj zaczną nas napadać nieumarli z tarczami, więc aby ich zabić musimy im je niszczyć łukiem z jego maksymalną mocą, lub używając ognistego ataku. Gdy dojdziemy do mostu, zacznijmy kręcić kołowrotem aby go opuścić. Uważajcie tylko na łuczników. Najlepiej ich najpierw zniszczyć. Po przejściu przez most czeka nas punkt kontrolny. Teraz czeka nas całkiem ciężka przeprawa z widmami, jednak powinniśmy mieć już drugi poziom więc kombinacja „rębacz orków” powinna nam pomóc w walce z nimi. Idąc dalej, trafimy do sali w której zawali się kilka kolumn. Z tamtejszymi nieumarłymi najlepiej walczyć posługując się łukiem. Idźmy dalej i wejdźmy po „drabinie” z kości na górę. Znowu napadną nas widma. Tym razem jednak, wystartuje do nas nieco potężniejszy przeciwnik, więc radzę uważać (najlepiej pokonać go strzelając z łuku). Idąc dalej, natrafimy na salę z przepaścią. Aby przez nią przejść, należy przewrócić statuę. Jak widzimy, jest tutaj zamknięta brama. Obok nas widzimy też kołowrót, jednak mur nie pozwala nam do niego dojść. Musimy iść w lewą stronę, i dołem obejść ścianę aby dostać się do kołowrotu. Gdy jednak zaczniemy nim kręcić, napadnie nas dwóch silniejszych „żywych trupów”. Rozprawmy się z nimi, otwórzmy bramę, i wracajmy tą samą drogą co przyszliśmy, rozprawiając się z kolejnymi nieumarłymi którzy nas napadną. Po przejściu przez bramę, idźmy dalej i wejdźmy na most. Teraz czeka nas całkiem ciężka walka z wieloma przeciwnikami. Po pokonaniu ich, idźmy dalej mostem. Misja tutaj się zakończy.


Mam nadzieje że pomogłem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hajszpan.pun.pl www.fcbarca1899.pun.pl www.vorqnaruto.pun.pl www.magicots.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl