Kubica9 - 2011-06-07 19:58:20

Wstęp

Z góry uprzedzam, iż Powrót Króla jest grą trudną! Nie ma więc co tutaj rżnąć kozaka i próbować przejść grę na poziomie trudnym, bo skończenie programu „na jednego” jest nie lada wyczynem na tym poziomie trudności. Proponuje więc zacząć od poziomu łatwego lub średniego...
W tym poradniku napisałem, jak przejść każdy poziom z osobna, oraz, jakie moim zdaniem ulepszenia są najlepsze do kupna po przejściu levelu.


Najpierw napisze jeszcze trochę o walce. Otóż można wyróżnić trzy typy przeciwników. Są to: wojownicy bez tarcz, z tarczami i przeciwnicy silniejsi, z paskiem energii nad nimi. Z wojownikami bez tarcz, najlepiej walczyć szybkim atakiem, i stosować przeciw nim kombinacje dostosowane do tego właśnie ataku. Walkę z przeciwnikiem z tarczą, należy zacząć od zniszczenia mu jego osłony. W tym celu, musimy wykonać na nim ognisty atak (co możemy połączyć z odpowiednią kombinacją), lub strzelić w niego z broni dystansowej, tyle tylko że musi to być maksymalna siła wystrzału. Oprócz tego można jeszcze rzucać w nich włóczniami, jeśli na takie natrafimy. Silniejsi przeciwnicy, mają najczęściej albo tarcze, albo jakąś inną osłonę. Najpierw powinniśmy zniszczyć ją jednym z wyżej wymienionych sposobów, a następnie atakować go szybkimi atakami.

Helmowy Jar

Opis - Bitwa pod Helmowym Jarem to misja treningowa – taka żeby gracz mógł przyzwyczaić się do gry. Tutaj nie możemy zginąć, więc trzeba tłuc orków ile się da... Gdy Gandalf wejdzie na pole bitwy, będziemy się znajdować pod murami Helmowego Jaru. Po chwili, Legolas poprosi żebyśmy weszli na górę i pomogli mu. Jednak orków na dole, radzę wybić do ostatniego. Dopiero potem wejdźmy na górę. Legolas powie żebyśmy zniszczyli naszą magią orków z łukami. Należy tak uczynić. Gdy już się z nimi uporamy, zawoła nas Aragorn żebyśmy zeszli na dół i pomogli oczyścić groblę z ładunków wybuchowych. Należy zejść po linie, i po kolei z balist strzelać do ładunków wybuchowych. Po wystrzeleniu z trzeciej balisty, misja się zakończy. Gdy skończymy już nasze zadanie, powinniśmy mieć 3 poziom doświadczenia.
Mam nadzieje że pomogłem :D

www.kl6a.pun.pl zarty o bartku problemy z 3tys golf 4 jak zrobić tort z liter nortenos kultura